WF

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-08 21:06:45

Karol

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 30
Punktów :   

Skany załączników do pracy

Na mailu są zeskanowane kartki jakie trzeba dołączyć do pracy (nie ma obiegówki, którą trzeba dostarczyć do dziekanatu najpóźniej w dniu egzaminu). W pracy oprócz tych dwóch kartek musi jeszcze znajdować się płyta z pracą w formie elektronicznej, przyklejona na ostatniej stronie pracy.
Mam prośbę d o Ciebie Kasia ponieważ będziesz pierwszą osobą oddającą pracę, abyś jeszcze potwierdziła telefonicznie te informacje w dziekanacie i ewentualnie napisała na forum jakieś dodatkowe info Ja oraz reszta grupy będziemy Ci bardzo wdzięczni pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-05-13 21:41:42

Kasia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 34
Punktów :   

Re: Skany załączników do pracy

Jeśli chodzi o te kartki (oświadczenia) to obie mają być umieszczone zaraz po stronie tytułowej, obojętnie w jakiej kolejności. Do 14 czerwca musimy do dziekanatu oddać 3 egzemplarze tej pracy. Dodatkowo ma być płyta o której Karol pisał, dodam jeszcze, że ma być przyklejona na końcu w takim przezroczystym opakowaniu na płytę. I to by było na tyle z informacji, które przekazała mi przesympatyczna pani z dziekanatu PRACA NA PŁYCIE MA BYĆ ZAPISANA W  FORMACIE PDF.

Ostatnio edytowany przez Kasia (2011-06-05 21:43:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deltaforce.pun.pl www.polandprivm2.pun.pl www.superleague.pun.pl www.ratmedpam.pun.pl www.java.pun.pl